ScoreReport.net Logo
TeamsTournamentsUPA SeriesRRIFeedback

Club Open:

Club Open: Sockeye

Sockeye

Sockeye
Roster
#NameHeight
00Ryan Seguine5'10
1Tim Gehret5'10
3Blaine Robbins6'3
4Aly Lenon5'7
5Alex Nord6'4
6Danny Trytiak5'8
8Ben Wiggins5'10
9Sam Harkness5'9
10Moses Rifkin6'2
11Tyler Kinley5'6
13Matthew Sewell5'9
14Sam Chatterton-Kirchmeier6'2
15Nate Castine5'11
16Thomas Sebby6'4
17Jeremy Cram6'0
18Jimmy Chu6'0
20Mike Caldwell6'2
21Dave Bestock6'0
22Spencer Wallis5'9
23Andrew Fleming5'11
24Joe Sefton6'1
28Seth Wiggins6'1
31Matt Rehder6'4
33Eddie Feeley5'10
40Adam Holt6'1
44Jaime Arambula5'5
99Ray Illian6'2
Team Information
Team-Name:Sockeye
Region:NW
Section:WABC
City:Seattle, WA
Web:www.seattlesockeye.org
Contact:
Comments:
Last Modified:September 28, 2006
RRI:2732
Edit Team Info

Sockeye X
Sockeye Y
Results & Schedule
Emerald City Classic
August 14Jam15-10
August 14Kie15-6
August 14Rhino15-9
August 14Ironside13-15
August 15Clapham United15-9
August 15Chain Lightning15-17
August 15Furious George15-8
August 16Revolver6-15
August 16PoNY15-11
RRI: 2714
Labor Day Ultimate Championships
September 5Jam12-11
September 5Rhino15-3
September 5Johnny Bravo13-11
September 5End Phase15-9
September 6Sub Zero15-8
September 6Revolver14-9
September 6Doublewide13-11
RRI: 2793
2009 Wash/BC Club Open Sectionals
September 19Voodoo12-6
September 19Blackfish13-5
September 19Ham13-3
September 19Flatline13-4
September 20Beef Shark15-8
September 20Furious George15-10
RRI: 2694
2009 Northwest Open Regionals
October 3Rhino15-6
October 3Cherry City Pickers15-1
October 3Voodoo15-7
October 4End Phase15-9
October 4Furious George15-7
October 4Revolver12-13
RRI: 2796
2009 UPA Club Championships
October 29Madison Club15-12
October 29Machine15-11
October 29Johnny Bravo15-11
October 30Ring of Fire15-13
October 30Chain Lightning9-15
October 31Doublewide15-12
October 31Revolver11-15
RRI: 2699

Report Score

(To correct a score listed in the results, click on the score.
To add a score from a listed tournament, click on the tournament.)